Nie zwlekaj, dołącz do naszej inicjatywy już dziś!

Zgłoś do 8 października swoją kandydaturę: wypełnij formularz i wyślij swoje zdjęcie z dobrze widocznym wąsem / brodą. Ważne abyś od dnia zgłoszenia nie golił, ani nie ścinał wąsa 😉 Dzień po zamknięciu zapisów – 9 października – poinformujemy Cię czy zostałeś tegorocznym finalistą naszego plebiscytu!

Jeśli dostałeś się do grona sześciu posiadaczy najlepszego zarostu, zostaniesz zaproszony na sesję zdjęciową. Odbędzie się ona 15 października we Wrocławiu w godzinach porannych (to dzień wyborów parlamentarnych, pamiętaj aby w nich zagłosować!).

Kampanię Złotego Wąsa rozpoczynamy 3 listopada. Twoje dwa zdjęcia udostępnione zostaną na stronie Złoty Wąs, a Twój wizerunek widoczny będzie w kampanii internetowej. Od tego momentu oficjalnie staniesz w szranki z pięcioma pozostałymi finalistami! To internauci zdecydują, który z Was zdobędzie tegoroczną statuetkę Złotego Wąsa. Oznacza to, że zwycięstwo zależy również od Twojego zaangażowania w kampanię w Twoich mediach społecznościowych…

Każdy z finalistów Złotego Wąsa zawalczy o cenne nagrody, którymi w tym roku będą: weekend w hotelu Pałacu Gruszów, darmowe badania profilaktyczne od Laboratorium medycznego Synevo, bony upominkowe od Magnolii Park, zestawy męskich kosmetyków SILKCLAY, zestawy męskich kosmetyków do pielęgnacji brody od firmy CYRULICY.

Pamiętaj, to przede wszystkim dobra zabawa – ale mająca na celu zwrócenie uwagi na wagę męskiej profilaktyki nowotworowej.

Zapoznaj się z regulaminem.
Wypełnij formularz i zgłoś się do konkursu Złoty Wąs 2023.

Kontakt

Fundacja Forum Mężczyzn
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

NIP: 8943138549
KRS: 0000773626

Rzecznik prasowy

Marcin Janiszewski
marcin@men-forum.pl
692 928 411

Project manager

Sławomir Dalidowicz
fundacja@men-forum.pl
693 976 978

Kontakty biznesowe

Mariusz Cisło
mariusz@men-forum.pl
790 791 129