Konkurs o Złoty Wąs!

Masz piękny wąs? Pokaż go światu! Weź udział w naszym konkursie, dołącz do naszej ekipy, promuj razem z nami profilaktykę zdrowotną wśród mężczyzn.

Internauci zdecydują kto spośród 6 kandydatów wygra statuetkę Złotego Wąsa oraz wiele cennych nagród.

Spośród oddających głos w naszym konkursie, rozdysponujemy 100 darmowych badań profilaktycznych dla mężczyzn wraz z konsultacją medyczną.

Spotkajmy się na wielkim finale naszej akcji 23.11 w Centrum Handlowym Magnolia Park! Do zobaczenia!

W 2019 roku, podczas pierwszej edycji Złotego Wąsa, udało nam się dotrzeć do ok 50000 odbiorców (w tym 3500 głosujących w naszym konkursie).

Rozdysponowaliśmy 100 darmowych pakietów badań profilaktycznych dla wrocławian. Patronat nad wydarzeniem objął urolog dr n. med. Andrzej Przybyła – Mecenas Fundacji Forum Mężczyzn.

100 plakatów rozwieszonych we Wrocławiu, kampania reklamowa w radio RAM oraz spot video emitowany w lokalnych mediach oraz w pojazdach komunikacji miejskiej MPK (35000 wyświetleń), przyczyniły się do skutecznej promocji wydarzenia. W efekcie dotarliśmy do ok. 50000 odbiorców.

W wielkim finale, który odbył się w Magnolia Park, zgromadzona publiczność miała okazję do konsultacji z przedstawicielami Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Centrum Medycznego Magnolia i Laboratorium Medycznego Synevo.

Goście byli częstowani przekąskami przygotowanymi przez współorganizatorów a Panowie z zarostem i brodą mieli okazję do skorzystania z darmowych usług barberskich salonu Babett Barbershop. Zwycięzcy plebiscytu została uroczyście wręczona statuetka Złotego Wąsa.

Fundacja Forum Mężczyzn

Partnerzy

Nie czekaj, weź udział w konkursie

Weź udział